| Andr3y007 a întrebat:

Stie cineva daca te costa ceva comanda la pizza domino? As vreo sa comand si nu stiu cat costa livrarea

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe site-ul lor NU se precizează explicit dacă livrarea este gratuită, dar se presupune că DA ( dacă te afli în aria de acoperire şi dacă cumperi de suma minimă indicată )!

"Conditii:
Zona de livrare este limitata, va rugam verificati pe site sau telefonic daca sunteti in aria noastra de livrare.
Pentru livrare valoarea minima a unei comenzi trebuie sa fie de 30 lei.
Pentru comenzi in afara ariei de livrare valoarea minima trebuie sa fie de 100 lei.
Ofertele speciale si discount-urile nu se pot cumula.
Livratorii pot oferi rest maxim 100 lei.
Promotiile sau ofertele pot fi retrase in orice moment, fara avertizare
Preturile si ofertele pot fi modificate in orice moment" - SURSA :
http://www.dominos-pizza.ro/promotii.php

Mai multe informaţii poţi obţine telefonic - vezi linkul :
http://www.dominos-pizza.ro/magazine.php

Toate cele bune.

| luci0801 a răspuns:

Nu costa, dar trebuie sa faci comanda peste 15 lei happy