| Akalan a întrebat:

Stie cineva daca untul de arahide cumparat se tine in frigider? Daca nu, unde il pot tine ca sa nu se strice

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Eu il tin in bucatarie unde este racoare. Gandeste-te ca in magazin il gasesti la raft, nu la frigider sau pe vreun gratar happy.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Personal numai cand il vad mi se face rau.Dar totusi daca nu vrei sa-l scoti din borcan cu un flex, sugerez sa-l tii pe un raft in bucatarie si nu in frigider.

| AdelinaC a răspuns:

In frigider

| morfeo a răspuns:

Nu se tine in frigider. Il ti in bucatarie, ferit de razele soarelui la temperatura camerei.