| andreiboss31 a întrebat:

Untul de arahide se tine in frigider sau in dulap? Si cat rezista el dupa deschidere in dulap si in frigider? Scuze daca nu am nimerit categoria si funda.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

CItește pe cutie!
După desfacere se ține în frigider!

4 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Eu il tin in frigider, si data de pastrare este mentionata pe ambalaj.

Răspuns utilizator avertizat
| SucDeGuava a răspuns:

Eu l-am tinut tot timpul in dulap. E adevarat ca doar iarna am mancat. Oricum, daca afara sunt 30 de grade cel mai bine ar fi sa-i rezervi un loc in frigider.

| NoBodyByMe a răspuns:

In dulap daca il termini in 2-3 zile, in frigider pentru mai multe zile