| 4ndr33y a întrebat:

Stie cineva de ce difera gustul la Coca Cola de la sticla la sticla? La 0.5 aproape toate au gust dulce si aromat iar la 2.5 L foarte putine au gust aromat, in rest au un gust acrisor si cu aroma slaba.

Răspuns Câştigător
| passarisMB a răspuns:

Tocmai ca e la sticla mare(2, 5l) esenta este mai slaba ca sa faca mai mult(treaba romaneasca). chiar si aia la 2l este mult mai buna decat cea la 2, 5l

1 răspuns:
| costin95 a răspuns:

Chitrelaughing cred ca pun aceeasi doza de esenta la fiecare sticla.