| Oviiyy a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua ulei de masline extravirgin adevarat? cei de pe www.uleimasline.info sunt destul de seriosi, au ceva articole si experienta, rog pareri numai dupa ce ati citi articolele lor. dau funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici ceva,
http://www.ulei-masline.ro/? gclid=CNet6_qC87cCFQtY3godn1EA_g
Prin supermarket, ma gandesc ca se gaseste.
Te pup!

| Oviiyy explică (pentru anonim_4396):

Sa cumperi tu din market. am citit acolo si este destul de multa informatie fata de cei cu alte site-uri. mersi oricum. si eu te pup

| Susanne a răspuns:

Uleiul cel mai bun de masline e cel din Creta si se gaseste la Biocarmen din Galeria Real Galati. www.biocarmen.ro