| SkenWell a întrebat:

Sunt bune de ceva aparatele de adunat scamele de pe haine? Sunt eficiente?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Da, sunt bune. Am eu doua aparate cu baterii și sunt mulțumit, ia scamele, atele și nu strică materialul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am o simpla rola cu hartie lipicioasa de la Ikea, care-i formidabila.

| Rotazi a răspuns:

Nu stiu la care te referi tu. Sunt aparate cu lame care taie scamele de la nivelul stofei. Da, sunt bune. Si sunt niste role cu un fel de scotch care aduna scamele care se lipesc de rola. Bunicele si astea.