Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Toate hainele se ingalbenesc in zona axilei. Nu imi dau seama de ce. Din cauza deodorantului? am nevoie de ajutor, toare bluzele albe si cele in culori deschise mi se ingalbenesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza transpiratiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza deodorantului.
Incearca cu antiperspirante ca alea de la Nivea sau Rexona pentru 2 culori.
Incearca si Garnier, si acelea sunt bune.

| AdycuThebest a răspuns:

Din cauza deodorantului...foloseate ceva mai bun si mai scump si care nu lasa urme...nu din alea la 2 lei.winking

| Emylili a răspuns:

Trebuie sa pui haine albe la albe sa spele iar mai pe urma hainele negre