| Iusstin a întrebat:

Unde as putea gasi niste retete gustoase cu soia si branza tofu?

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Salata cu tofu (branza de soia)

Ingrediente salata cu tofu (branza de soia):

200 g branza de soia (tofu)
2 morcovi
3 lingurite maioneza
1 lingurita mustar
1/3 lingurita boia iute
1 ceapa mica
sare, piper

Modul de preparare a retetei:
Morcovii se curata si se rad, ceapa se toaca marunt, branza de soia (tofu) se taie cubulete. Ingredientele se amesteca impreuna intr-un castron si se dau la rece. Salata cu tofu se poate servi dupa 30 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe eva.ro si gasesti ce-ti doreste inimioara.

| spierobi a răspuns:

Incearca http://www.kingstore.ro/lapte-de-soia/retete-vegetariene/ sunt 200 de retete doar pe baza de soia, lapte de soia si branza tofu.