| VvladCobianu a întrebat:

Unde este cea mai buna pizza si la un pret rezonabil din Bucuresti ( daca face si livrari este super )?

Răspuns Câştigător
| SpuFF a răspuns:

Pizza Ca! este super... le gasesti site-ul pe net. si au diferite oferte. happy... fundita?

2 răspunsuri:
| dudy_8334 a răspuns:

Eu una mananc pizza numai la Spring. E medie, nu-i cine stie ce pizza uriasalaughing. Costa 10 lei si primesti si o cutie de colalaughing

| Bogdan_Sterie_1986 a răspuns:

Cea mai buna pizza din Bucuresti o puteti gasi la Pizzeria da Michele
https://www.facebook.com/......766936141/