| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc lipii pentru shaorma?

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La supermarket.

daniela
| daniela a răspuns:

In orice supermarket... sunt acele lipi libaneze care au doua dimesiuni si se vand in pachete de cate 10 buc. ( intre 3, 5 si 8 lei pachetul)

| Lory_2572 a răspuns:

In supermarketuri la raionul cu paine sau la frigidere, langa pastele fresh.De obicei acolo stau.

| JustMeFlory a răspuns:

In majoritatea magazinelor mai mari.De ex Cora, Carrefour, Auchan.

| JustMeFlory a răspuns:

In majoritatea magazinelor mai mari.De ex Cora,Carrefour,Auchan.

| JustMeFlory a răspuns:

In majoritatea magazinelor mai mari.De ex Cora,Carrefour,Auchan.

| cristina_6456 a răspuns:

Metro, kaufland, billa, real

| Princessee a răspuns:

La toate magazinele.
Eu am vazut la Prosper Center in Sebastian.

| Elly4all a răspuns:

Buna< gasesti cam peste tot a magazine< carefour

Shin
| Shin a răspuns:

In mai toate supermarket-urile. Am vazut in Cora de exemplu saptamana trecuta.
Numai bine, S h i n

| silvio a răspuns:

La Metro! Da fugutza...happy

| aryana a răspuns:

In toate magazinele mari...eu am cumparat azi din metro!:p