| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine stie cam cat costa un pachet din ala de lipii pentru shaorma mici? Funda! Vreau un raspuns sigur va rog cineva care a cumparat recent!

Răspuns Câştigător
| Dreamsss a răspuns:

Am cumparat recent de la Penny Marchet un pachet cu 8 lipii la 6 lei.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Paine Libaneza de la Pain D'or (lipie pentru shaorma)contine 10buc 500gr
Pret: 6.5 RON

| Rapunzell a răspuns:

Buna! Nu am cumparat dar am vazut de vanzare la 8-9 lei.

| florin08 a răspuns:

Un raspuns sigur nu iti poate da nimeni.Preturile difera dintr-un oras in altul.Cel mai bine ar fi sa cauti tu.