| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc seminte fara coaja nesarate si ne prajite? Adica samburi si de ce firme sunt? Nutline vad ca are samburi prajiti cu sare, insa eu vreau fara sare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La magazinele naturiste. De ce, si tu ai viermisori?

| Kaennox a răspuns:

Cauta si tu in supermarketuri seminte nutline decojite...de floarea soarelui! de exemplu la Kauflan, Carefur vezi tu...

| missClumsy a răspuns:

Intra aici http://www.driedfruits.ro/index.php?route=common/home ai sa gasesti tot felul de seminte alune nuci fructe uscate etc. :D

| niko16 a răspuns:

Vezi ca semintele star nu sunt sarate, sunt f.f.f. bune si naturale. eu doar de alea mananc. se gasesc cam peste tot, la carrefour, mega.