| anonim_4396 a întrebat:

Unde se mananca cei mai buni hamburgeri? La ce fast food din Bucuresti?

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cei mai buni hamburgeri se prepara si se mananca acasa, asa stii ca mananci sanatos.

| machupicchu a răspuns:

Cel mai bun si mai sanatos hamburger se prepara si se mananca acasa.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Mare grija la mancarurile fast food pentru ca facand abuz, urmatoarea ta intrebare de aici va fi - cum slabesc? Nu sunt deloc sanatoase. Documenteaza-te asupra lor inainte de a face pasiune pentru ele!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Clar - am inteles! Oriunde - pute pamantul de fast food - oriunde rezultatul este acelasi.
Asa cum intre o mancare sanatoasa si una nesanatoasa exista o diferenta, si intre un raspuns nefolositor si unul stupid exista o diferenta.
Depinde doar de cine o face!

Shin
| Shin a răspuns:

Cred ca e intre McDonalds si Burger King...
Shin.

| Gabystelistu95 a răspuns:

McDonalds

| Klara a răspuns:

La McDonalds, evident. Hamburgherul clasic parca nu mai e asa bun, Cheeseburgerul e bun, McPuisor e demential, Filet O Fish e cel mai bun. Totusi mi-e dor de un Greek Machappy

| domidoc a răspuns:

El voia adresa, nu dascaleala. A propos, unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta la McDonalds. Te poti uita la cozi si vei vedea. La Burger King e cam gol. Atunci cand a aparut aveau cat de cat vanzare dar acum bate vantul pe la ei. happy
Sincer si eu tot McDonalds as alege, dar de ex prietenul meu alege Burger king.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca vroia un raspuns peste McD / BK. Incearca la Irish Pubul de la Universitate de pe Colt. Charlatans se numeste si parca vazusem ceva de genu hamburger. E drept nu e fast-food si pretul mai mare. Dar e si sanatos si gustos.Si ratatii care raspund cu "mare grija". Vedeti-va de treburile voastre sau raspunde la intrebare ca nu are nimeni nevoie de morala de 2 lei.