| sara18 a întrebat:

Unde se pot gasi retete din emisiunile TV PAPRIKA? (ex. Bufetul Nigellei, Prajituri Glamour, Jamie Oliver gatind in 30 de min). Astept rapunsurihappy

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! le da mai mereu in reluare, dimineata in special.te referi daca exista vreo carte? nu stiu ce sa zic
O zi frumoasa sa aihappy

| sara18 explică (pentru caramela):

Sau un site unde as putea sa gasesc retete.Stiu ca pe site-ul tv paprika se gasesc cateva retete dar ma gandeam ca poate sunt si pe alte site-uri.Mersi de raspuns