| anonim_4396 a întrebat:

Va plac croissantele de la Lidl? Care sunt preferatele voastre? Cand si cu ce obisnuiti sa le mancati?

6 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Si imi dai funda daca iti zic? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Cele cu vanilie imi plac mult, alaturi de o cana cu lapte merg de minune la micul dejun.
Te pup!

| CorneliaC a răspuns:

Pai si eu sunt innebunita dupa ele

| Ronnie35 a răspuns:

Ce croissante cu vanilie? Eu ma refeream la cele de la firma Proaspat Scos din Cuptor. laughing

| AndreeaIonela a răspuns:

Probabil faci un stidiu de piata daca pui intrebarea asta aici. mie imi plac cele cu vanilie si le mananc dimineata la cafea big grin

| Ronnie35 a răspuns (pentru AndreeaIonela):

Nu, nu, nu. laughing Nu fac niciun studiu. Voiam sa stiu doar daca sunt singura innebunita dupa ele.