| anonim_4396 a întrebat:

Va place mamaliguta cu branza si smantana?hee hee

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Mai bine mergeti luati un servetel si stergeti saliva de pe jos!laughing...Si acum sa raspund la intrebare :d...imi place, da`nu sunt iinebunita dupa ea!

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap. dar imi place sa mananc asa ceva la tara big grin.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Printre celelalte preparate culinare, da.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ca-mi place. o ador laughing love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place la nebunie, imi aduce aminte de vacantele petrecute la bunici...cred ca o sa imi cumpar o vaca pe post de animal de companie, asa imi asigur si eu portia de branzica si de smantana ca aici unde sunt eu nu am asa ceva...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-mi raspumda si mie cineva! daca consum multe fructe si lactate seara ma ingras?
s. o. s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Looove it...mmm mi-ai facut pofta

| Andreeagen a răspuns:

Cand eram la camin adoram 2 feluri de mancare si uram altele 2 Clar mamaliga cu branza si smantana era preferata mea
Plus e si sanatoasa happy nu ingrase prea rau e buna mai ce sa mai cautam nod in papuratongue
FIecare cu gusturiile luihappy

| m24 a răspuns:

Imi place dar ingrasa!

| nuintelegnimic a răspuns:

Daaa=p~

| symy16 a răspuns:

Muuuuult de tot! chiar azi o sa fac. abia astept! yam - yam!

| carmend a răspuns:

Khryss cui nu ii place acea delicatesa mai ales daca branza e de burduf si se intinde cand este mamaliga fierbinte. yamy, yamy

| dynamitalb a răspuns:

Da cu branza proaspata de capra.