| Maria_3931 a întrebat:

Daca as manca maine mamaliguta cu smantana si branza +1 ou ochi...si nu as ai manca apoi nimic in acea zi ...credeti ca m-as ingrasa?

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In cura de slabire se mananca 5-6 mese mici pe zi, nicidecum una singura, consistenta.

Abh
| Abh a răspuns:

Pentru Dumnezeu, tu vrei sa slabesti sau sa te ingrasi, ca nu mai inteleg nimic?

| aylin_8497 a răspuns:

Ideea e urmatoarea, trebuie sa ai 3 mese principale si 2 gustari daca se poate, daca ai manca doar o masa indiferent cat de calorica este sau nu si nu mai mananci nimic in ziua respectiva, organismul tau va intra in stare de soc, si va asimila tot ce vei manca tu in viitor, el crezand ca il vei restrictiona, de asemena in eliberarea energiei va functiona in sistem de avarie, adica va folosi minim, va asigura functiile vitale la cote minime indiferent cat de mult efort faci tu, sper ca m-am facut inteleasa

incearca sa mananci sanatos, si daca nu vrei sa te ingrasi iti dau o idee care a functionat la mine, mie de exemplu imi plac cartofii prajiti foarte mult, dar nu mananc decat o singura data pe saptamana, si niciodata nu imi fac doua pofte intr-o saptamana, cred ca ai inteles ideea

| Andr3yCzz a răspuns:

Daca nu mananci nimic tot restul zilei, te asigur ca Nu!

| niNNu a răspuns:

Asa putin?

| niNNu a răspuns:

Manaca mai mult linisitita.Fa sport si nu o sa se vada deloc dar manca.eu cat ai zis tu aizi manc felu unu.Si nu-s gras deloc is cam ca tine.Si manc foarte mult si sunt si baiat

| Maria_3931 explică:

Am 1 77 si 60 de kg

| Coco2730 a răspuns:

Ce activitate ai si cate kg ai?

| Coco2730 a răspuns:

Daca mananci o cana de mamaliga, 2 linguri de smantana, 2 felii de branza si un ou ochi cu o lingura de ulei nu te-ai ingrasa.

| Y3aaHH a răspuns:

Ooofff... yawn Daca te macina chestia cu ingrasatul asa de tare da-mi un mesaj cu idul tau sa-ti explic care-i faza cu ingrasatu.winking

| bella35 a răspuns:

Daca faci asta in fiecare zi ai sa mori de foame, fato.

| raza_4821 a răspuns:

Doamne cum sa te ingrasi
nu manaca asa
e intr-adevar sanatos dar e prea putin
ia si mananca mai mult
laughing))laughing)