| elisheba a întrebat:

Va place pizza?
Mie imi place pizza Marguerita sau vegetariana facuta in casa.
Mm... cu masline, ciupercute, porumb.
Voua ce pizza va place?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Chiar acum pus pizza la facut, cu aluat facut de mine si ingredientele care imi plac : ciuperci, masline, sunca, porumb etc, si un sos facut tot de mine din bulion happy De obicei cand ies in oras nu prea mananc pizza, prefer asta facuta in casa happy

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Imi place Diavola(picanta) si cea cu ciuperci si porumb.

| Mishulet a răspuns:

Pizza din Romania nu se compara cu cea din Italia. E adevarat ca Italia e si tara pizzei. E buna "capriciosa" cu de toate dar cate un pic, cea cu sunca de praga si smantana (in Italia e mai dulce), e buna cea cu salam picant si bucatele de carnati proaspeti. Cand sunt acasa (in Romania) o fac cu salam si cascaval.

| Annitu a răspuns:

sad
m-ai facut sa vomit...

sunt satula...sad:-&

| juniper a răspuns:

Pizza Tarantela cu carne tocata, cremvusti si casacaval si putin piper(putin mai mult)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza cu cola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza facuta ce casa e cea mai buna asa cred eu

| al3xa_6696 a răspuns:

Orice fel de pizza fara masline si ciuperciwinking

| nuckelave a răspuns:

Mie imi place o pizza de la Latino care se numeste Pizza latino care are doua tipuri de salam cascaval ciuperci si checiap iute