| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi si eu toate retetele originale de pizza clasice? Cum e marguerita...

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Singura reteta de pizza clasica-originala este Margherita: aluat, sos de rosii, mozzarella si busuioc proaspat(reprezinta culorile steagului italiei)...restul sunt doar derivate: pui sunca si ciuperci ai "prosciutto funghi", pui ceapa si ton ai "al tonno" etc happy

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Poti gasi retete de pizza pe situl :

| mary_4249 a răspuns:

Pizza margarita este cea mai simpla pizza iti trebuie doar pasta tomata mozzarela si busuioc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ai aici un link. cauta si da clickuri si vei gasi toate retetele de pizza, inclusiv toate sosurile pentru ele.

http://cauta.ele.ro/......ttp?/index

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.comanda-pizza.com