| JustForU a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu o reteta de desert usor care nu necesita coacere!

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Incearca reteta aceasta de papanasi: http://www.e-retete.ro/retete/papanasi
Sunt usor de facut si ies foarte buni:).
Desert usor si care nu necesita coacere...ma mai gandesc la clatite sau budinca:D

2 răspunsuri:
| lili24 a răspuns:

Pe www.reteterapide.com gasesti o gramada de retete de prajituri ce se fac in 10 min fara a folosi cuptorul, ieftine si f gustoase, insotite si de video pentru a intelege modul de preparare mai bine