| Elena1234456 a întrebat:

Vodka (Stalinska) sau Wiskey (Jack Daniels)? Pe care dintre astea doua le alegeti?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru aniversare/majorat eu îţi recomand Vodka (Stalinska).

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Jack Daniels este mult mult mai rafinata decat Stalinskaia.

| Sara2 a răspuns:

Spirt curat amandoua, insa lucrea va alege jack deoarece dom`ne e whisky e fita, dar nu stiu la cati le place gustul cu adevarat

| RazvanTR a răspuns:

Jack Daniels

| Oniisu a răspuns:

Jack Daniels

| DakotaRoyse a răspuns:

Votcă. Că o fi Stalinskaya sau nu, nu contează, e acelaşi alcool cu aceleaşi efecte, dar ăsta măcar nu are culoare de... probleme la rinichi.

| blackcat99 a răspuns:

Wiskey, pentru ca este mai rafinat. Are un gust aparte, nu alcool pur.

| pwp a răspuns:

Jack Daniels
E mai fin.

| AniCasi a răspuns:

Wiskeytongue

| thegatekeeper a răspuns:

Vodka.

| Ramona000 a răspuns:

Wiskey (Jack Daniels)