| celmaitare a întrebat:

Voi ce faceti cand stati acasa sambata/duminica seara?

8 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Si cine o zis ca stam acasa smug?!

| Miяu a răspuns:

Stau pe net, imi fac temele straight face, mai ies printr-o drumetie daca e frumos timpul...

| Laue a răspuns:

Ce face toata lumea: Lenevesc la PC/TV.

| Andr3yCzz a răspuns:

Pai ori PC ori TV!
Altceva n-ai ce

| lovefan a răspuns:

Pai, de obicei, stau cu familia si vizionam un film bun la pc in timp ce mancam popcorn sau citesc o carte care ma atrage.

| zuzukaeu a răspuns:

Ma relaxez, mananc o praji facuta de mine sau cumparata, daca e vreme frumoasa ies in oras, daca nu la tv, pc, o baie relaxanta, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la tv...sau pc cand sunt acasa, cand nu...ehh in fine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu citesc pe site: http://sp2.ro/ad9a80