| celmaitare a întrebat:

Ce faceti de obicei sambata seara?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca sunt in camion conducand sau ajung acasa si ies la o plimbare cu masina sau ma joc la ps3 ori intru aici sau vad un film de pe net

| B27VIP a răspuns:

Floricele si ne uitam la meci...doar joaca Franta-Romania

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMariaaa a răspuns:

Stau in casa pe net, sau ma uit la tv sua fac teme.nimci special.

| 인스피릿 a răspuns:

Depinde de starea mea si de vreme.
Uneori stau acasa, alteori ies afara cu prietenii. happy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nimic interesant! Stau la calculator sau mai citesc/fac teme. Tu?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Stau pe net pauza tv actualizarea facebook pauza iar net si tv

| BubuLina999 a răspuns:

Stau, ma uit la filme, ma relaxez, cant, dansez, incerc sa-mi ocup timpul cu pasiunile mele care au fost spuse in randul de mai sus.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Ma uit la tv

| Biank_7620 a răspuns:

Poi...Ies cu prietenii prin oras, sau pur si simplu stau acasaa si ma uit la un film...
Dar mai bine prima optiunea big grin

| Allé_3818 a răspuns:

Ma uit la tv.

| Allé_3818 a răspuns:

Ma uit la tv... ori cu prietenele la o pizzza