| miry a întrebat:

Voi ce mai gatiti fetelor ca eu nu mai stiu?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Supaita de galuste, si pilaf de orez cu urzici.

14 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Scuze, supita, din cauza tastaturii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ciorba cu perisoare, supa de pui, urzici cu usturoi si hrean, cartofi natur cu aripioare picante, fasole batuta cu usturoi si costita, varza calita, pastari, telina cu maioneza, tochitura cu mamaliguta si branza de oi...

daniela
| daniela a răspuns:

Pai acum e post dar abia astept ziua de duminica ca sa fac salata de peste afumat si o saramura de peste...

Anna
| Anna a răspuns:

Pateuri cu branzawinking

| andreutz a răspuns:

Pot si eu sa iti raspund? big grin

| borsec a răspuns:

O supa crema de legume, si ca felul doi o salata orientala, ca este post.

| jani a răspuns:

Offfffffffffff! De dimineata de cand ma trezesc numai la asta ma gandesc, sincer sa gatesti zilnic alta si alta mancare, e teribil. Cred ca toate femeile se confunta cu problema asta.

| mIsTeR a răspuns:

Spaghete cu sos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clătite cu dulceață, pere umplute, tocană de praz cu pieptuleț de pui, chamboi foies, cholere glacee, varză cu mujdei de pui, papanasi din branza de oaie, carnati de casa mare si carnati de casa mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de vreo luna am descoperit un blog care imi place si am inceput sa gatesc de aici. Are si poze frumoase, pas cu pas si pentru incepatori.
Acum sigur nu mai raman in pana de idei :))
Poate va place si voua: http://edithfrincu.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de vreo luna am descoperit un blog care imi place si am inceput sa gatesc de aici. Are si poze frumoase, pas cu pas si pentru incepatori.
Acum sigur nu mai raman in pana de idei :))
Poate va place si voua: http://edithfrincu.blogspot.com/
Ileana

| pisika a răspuns:

Clatite tongue

| petrutza a răspuns:

Eu nu gatesc de obicei.tongue

| LORI a răspuns:

Nici eu nu mai stiu ce sa gatesc da intru pe net si caut ceva nou ancearca si tu bafta