| midnight_2375 a întrebat:

Fetelor va place sa gatiti?:d

Daca da ce va place cel mai >mult?:

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, ciocolata caldabig grin.

| Antrax a răspuns:

Da clatite si cartofi prajiti daca e nevoie oricebig grin

| Mwhahahaa a răspuns:

Imi place... dar nu prea stiu(din cauza varstei... 12 ani) big grin
Ochiuri, cartofi prajiti, fierti, stiu sa comand pizzarolling on the floor si toate cele de la mc; x
Stiu cartofi la cuptor love struck
Cam atat... Tu?

| cretzufinish a răspuns:

DA...prajituri happy

| MikyMi a răspuns:

Dap.gatesc zilnic de trei ori pentru familia mea.pai imi plac sa fac si sa mananc: sarmalute, salate de toate felurile, paste, gordon bleu, fripturi si tot asa.de toate adica. dar tie ce-ti place?

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da imi place :X. Am 17 ani si de cateva luni imi place sa incerc retete, in special de prajituri si torturi dar si mancarurihappy

| cotzobel a răspuns:

Imi place sa gatesc. cel mai mult imi place sa fac sarmale, fripturi si cat mai multe prajituribig grin

| DeeAnna. a răspuns:

Da...Imi place sa gatesc omleta si cartofi prajiti.hee hee

| buburuzaucigasa a răspuns:

Da imi place dar cel mai mult ador sa fac prajituri(am mostenit asta de la mama mea care este cofetar happy )

| blue_butterfly a răspuns:

Imi place sa fac placinta cu mere+nuca+scortisoara sau prajitura cu visineee.

| midnight_2375 explică:

Si mie mi place sa fac paste :X dar mi fac singura sosul, nu prea mi plac alea cumparate tongue

| midnight_2375 explică:

SI mie mi place sa gatesc :X:X:X

As putea sa fac detoate :X

Mi place sa fac paste :X am facut si ciorbite, chec, placinta cu mere ...etc laughing

Dar daca e nevoie m-as descurca la toate big grin

| ☼loli☼ a răspuns:

Cel mai mult imi plac pastele happy Sunt si bune si se prepara si usor... eu cumpar sos special pentru paste, nu ma pricep la sosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa fac torturi, prajituri, clatite si cheguri happy.