| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mancati de obicei?

Răspuns Câştigător
| crazydeea a răspuns:

In general mancare de la fastfood. dar si ciorbe de legume... iar cand stau la pc mananc multe chipsuri!

35 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai des mananc fructe.

| soraGrime a răspuns:

Paste.In fiecare saptamana imi fac.Este un viciu de care nu ma pot lepada laughing
In rest, cam tot ce imi face mama(de la mancaruri gatite la pizza lasagna si alte minuni). Desigur imi plac si cele semipreparate(adica mancaruri inghetate pe care trebuie sa le bag cateva minute la cuptor).Oh, si ma mai intreb de ce sunt grasa...sad
rolling on the floor))))

NOname
| NOname a răspuns:

Fetiţe ce n-au fost cuminţi şi nervii altora.

| Akid a răspuns:

Mancare gatita de mama. Este cea mai buna! Si cea mai sanatoasa! big grin Tu?

bursuc001
| NOname a răspuns (pentru bursuc001):

Ce m-ai zăpăcit cu link-urile tale! Mi-ai făcut o poftă...

| Xtadelo a răspuns (pentru NOname):

Asta a fost si scopul, bine ca intrebarea a fost pusa dupa cele 3 zile in care am tinut si eu post laughing

| NOname a răspuns (pentru Xtadelo):

Aaaaa, deci vrei să te ispitim...
Păi de ce nu zici aşa?
Poftim!
http://i.imgur.com/LNLCX.png
Bon appetit!

| Xtadelo a răspuns (pentru NOname):

Ioi, sunt fata laughing

| NOname a răspuns (pentru Xtadelo):

Şi eu crezi că degeaba te învăţ să găteşti? laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru NOname):

Aşa cum spunea şi @Xtadelo : acesta era SCOPUL!

Şi linkul pe care i l-ai dat ei mi se potrivea mai bine mie... laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu mănând de la fast-food-uri, dar şi ciorbă de burtă ori alte ciorbe şi supe.
Pe curând!

| AtateaConditii a răspuns:

Dimineata intodeauna ceai fara zahar si 1 felie de paine unsa cu unt sau gem, in weekend 2-3 maxim, dupa amiaza de obicei supă, seara ce vreau eu, cartofi prajiti sau lapte. Duminica manc carne la felu doi dupa masa. ha

| WR104 a răspuns:

Orice mancare pe care o gasesc intr-un supermarket.

| introduaicinumele a răspuns:

Dimineata: cereale cu lapte, sandwich sau ceva foarte simplu.

La pranz, nu mananc in timpul scolii, pentru ca sunt la scoala laughing dar mananc cand vin pe la 7 si de obicei mananc ceva gratar, cartofi prajiti, ciorba sau supa uneori si alte mancaruri laughing

Seara: de multe ori nu, sau daca da, ce am pofta atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dulciuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Resurrection a răspuns:

Cartofi prajiti si snitele, asta in generallaughing
Cartofi la cuptor cu branza, paste, salata, lasagne, mamaliga cu branzalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| PotatoMustDie a răspuns:

Mancare gatita.

Ati observat ce se intampla daca scriem mancare, ciorba, cartofi, mancaruri etc?

| ComatoseWine a răspuns:

Chestii cu legumelaughing.NU prea ma incanta carneablushing

| TestPetrut a răspuns:

De toate laughing)

| Analy a răspuns:

Olla/Viva cu laptelaughing
Ciocanele
P.S.Cred ca 2 mese pe zi este de ajuns...

| deepinlovewithyou a răspuns:

De obicei : ciorbe, cartofi prajiti, cipsuri etc.

| Skrilly a răspuns:

Eubig grin mananc mancare...Si e obicei friptura la gril.
Sendvis [facut la sedvis maker'] cu braza topita ci parpika si piept de puibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ERIS a răspuns:

Mancare...sad

| RuxyzLOL a răspuns:

Mancarelaughing)))) straight face de ce?laughing)

| ny098 a răspuns:

In general ciorbe si mancaruri de la mama de acasa, dar si de la fast-food sin cofetarii!

| bubulex a răspuns:

Mancare laughing

| alexutzul14 a răspuns:

Pai...dimineata catofi pai cu ketchup si salam prajit, pranz ceva obisnuit, iar la cina nu stiu(mereu schimbam masa)

| Lorenaa a răspuns:

Ce face mama laughing

| devil001 a răspuns:

Cartofi pailaughing

| eneandrei a răspuns:

Fripturi