| lalabell a întrebat:

Voi ce meniu aveti de revelion, vreau si eu idei ca sa stiu ce sa fac si eu de mancarebig grin! multumesc anticipat:*:*:*

Răspuns Câştigător
| KiraVonHell a răspuns:

Buna!
Eu,de obicei, fac placinta cu branza in care pun bani, salata beuf si sarmale.

papa.

3 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

In anii trecuti faceau ai mei oua umplute, salata de beouf, aveam un platou cu mezeluri, cascaval, branza, masline, asta la aparetiv. Dupa aia aveam peste la cuptor si fripturica cu cartofi prajiti. Si desertul care era un tort si varia in fiecare an. Spor la gatit!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friptura de porc, ciorba de miel, crap la cuptor.La multi ani si mult noroc.