supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi cum gatiti crevetii?

P.S: imi amintesc bine ca era o categorie Gastronomie acum cativa ani?
De ce au scos-o?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Au schimbat doar denumirea! Din Gastronomie in Sfaturi casnice! Aici intra pe langa retete si diferite sfaturi utile in bucatarie!

| SilentRain a răspuns:

Nu gătesc crevetii, dar stiu sa fac cartofi prăjiți laughing)

| aXy99 a răspuns:

Probabil din lipsa de activitate (atat intrebari cat si raspunsuri), de aceea a fost scoasa. Cat despre creveti, habar nu am, cauta si tu pe google, poate gasesti.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Am incercat toare retetele, voiam sa vad daca are cineva o metoda diferita/noua de a-i gati

| Catalina990099 a răspuns:

Eu ii fac cu paste, pe grătar sau la tigaie cu unt si usturoi.

| Ensiferum a răspuns:

Pentru ca oricum se vorbeste foarte mult despre mancare in toate categoriile, gandeste-te unde s-ar ajunge laughing laughing