| lolipop_9038 a întrebat:

Vreau sa cumpar o sampanie Angelli cadoau pentru parintii mei dar nu stiu de care. Ce imi recomandati?
FUNDAwinking

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cauta Angelli Imperial(are ambalaj negru )sau daca vrei sa fie parfumata iti recomand Angelli de piersici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cea mai plăcută de la Angelli este Blanc de blanc. Nu e nici prea parfumată, nici seacă, nici exagerat de dulce. Sunt sigură că părinţii tăi o vor aprecia! Pa!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer iti recomand angelli blanc de blancs.Este nelipsit la mine de revelion.Este o sampanie de apreciat.happysper ca ti-am fost de folos...happy

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Eu cred sa le ei cu capsuni sa le ei.(parerea mea):d