| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de par si nu stiu de care. Ce imi recomandati? mersi

Răspuns Câştigător
| andrul a răspuns:

Incearca una de la Remington.Sunt foarte bune.Am folosit eu una si parul mi-a stat indreptat o saptamana(desi eu il am destul de ondulat si dificil de aranjat).Cea pe care o folosisem eu avea si un sistem cu ioni care protejau parul.happy

7 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Placa Bio Ionic, fac pariu ca sunt singura care ti-a dat raspunsul asta:))
Placa aceasta nu arde deloc firul de par si il intreabta cu 50% mai repede decat o placa obisnuita. Costa 70 lei(7 milioane). Este super usor de folosit, am si eu, si cand ti-o pui o data se si indreapta.
Exista si tratamentul bio ionic. Dureaza 4 ore. www.bioionic.ro
Uite acolo si placa si mai multe pentru indreptat parul, cauta pe net numarul : Corina Chelu BIO IONIC si o intrebi pe ea, de la ea iti cumperi placa, iti va da adresa in Bucuresti, sau o iei de pe net si tio aduce acasa. Iontreab-o pe ea ca eu am fost si mi-am facut si bioionic si e super, am 12 ani, si sta drept si l-am facut in august:X
Tine si 1 an si 6 luni. Mai multe informatii pe site.
PaPa:*

| Anca95 a răspuns:

Ia-ti una de ceramica de la rowenta.nu arde parul.

| alexuts28 a răspuns:

Cumpara una Remington.Eu am si am parul ondulat.Cand il indrept imi tine parul pana ma spal pe cap happy

| Annalina99 a răspuns:

Babyliss Paris.sun ff bune eu am una de 7 luni si merge ca in prima zi.Am o placa indigo.

| Miriii a răspuns:

Poti sati ei una de la Carrera este ff buna poti sai reglezi temperatura si are invelis de aluminiu si ceramica asa ca se incalzeste usor si nu arede parul rau (toate art firul de par). Ea costa85 de lei. costa sub un milian si sunt extraordinare. Papa.

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| AliiiArr a răspuns:

Bună eu am placa de păr de la Remington şi sunt foarte mulţumită de ea o am de vreo 2 ani sau poate chiar de mai mult timp şi nu am avut probleme cu ea! Ţi.aş recomanda.o şi ţie! Chiar dacă este mai scumpă un pic este foarte bună! Sper că te.am ajutat fundiţsăă?