| SomebodyThatYouUsedToKnow a întrebat:

Vreau sa mananc sushi. Sunt buni, sunt gustosi?

Răspuns Câştigător
| dianadienutza142 a răspuns:

Depinde de unde ai iei... mai bine fa-ti sushi homemade cu castraveti, surimi orez chi psuri de ceapa si sos sushi daca nu vrei sa vomiti o saptamana dupa sushiul din magazine acum nu toate sushiurile sunt rele din magazin dar cea mai mare parte din iele sun BAD!

10 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Sunt o multzime de retete pentru sushi, cauta cu google imagini sushi si fa-ti o imagine cam ce ai vrea sa incerci sa mananci
mie personal imi plac toate cu peste dar nu imi plac cele cu icre, na fiecare cu gusturile lui

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este bun sushi, dacă este preparat acasă - şi, bine-nţeles, dacă îţi place carnea de peşte.

Un an nou fericit şi La Mulţi Ani!

| Pricked a răspuns:

Sunt foarte buni.
Incercarea moarte n-are.

Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu8msn a răspuns:

Eu stiu ca sushi-ul este peste crud + o pasta in care il inmoi inainte sa mananci. Incearca, nu vad de ce ar fi rau.
Si eu, azi cand am fost la Metro am cumparat caracatite. Maine le mananc, sa vad ce am luat. laughing

| adinaiuliana a răspuns:

Daca iti place pestele si vrei sa incerci poti manca.Am auzit ca e foarte bun si gustos.

| mawis a răspuns:

Icre

| mawis a răspuns:

MAWIS dffd

| sweetgirl27 a răspuns:

Depinde de unde iti cumperi

| claudyu112 a răspuns:

Daca iti place pestele e foarte bun, dar daca nu iti place parerea mea nu incerca, in principiu e gustos