| Iulian906788 a întrebat:

Vreau sa-mi fac manichiură cu gel si pedii cu oja semi dar sunt baiat ce parere aveti si ce fel o ss reacționeze doamnele de la salon

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,lasă doamnele, important ţie să-ţi placă, la început da, vor fi uimite, dar se vor obişnui şi cred că vor aprecia.Pa.happy

| crud a răspuns:

Daca ai hotarat sa faci asta, de ce te mai intereseaza parerea doamnelor de la salon? Este parerea lor un impediment in calea fericirii tale? Ele o sa-si dea coate si o sa zambeasca, poate una chiar va face vreo remarca "amuzanta". Esti client, ca si ele. Tu alegi.