| selena_3868 a întrebat:

Ce parere aveti despre manichiura french?

4 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! dupa mine este cea mai frumoasa, sofisticata si feminina manichiura.ea merge oricum ai fi imbracata dar trebuie sa stii ca sa o faci bine http://stil.acasa.ro/......ml.pupici.

| EmaEmax a răspuns:

E draguta si eleganta, in plus se face si destul de usor...winking

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Mi se pare cea mai draguta si ok big grin. Dar acum depinde de gustu fiecaruia. tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o manichiura care denota ingrijire si este o foarte buna alegere pentru intalnirile de afaceri.