| KurtCobainIsMyIdol a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti parerea voastra. Deci, nu-i asa ca nu conteaza CE mananci, ci CAT mananci?

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Conteaza si una si alta. Daca mananci putin si numai conserve vs. mananci mult dar numai somon fume laughing Important e sa gasesti un echilibru al tau. Fiecare are metabolismul sau, e bine sa mananci pana dispare senzatia de foame, ci nu pana te saturi si nu mai poti manca nimic, dar sa fii atent si la ce bagi in gura

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Conteaza si una si alta, manaci in functie de posibilitati si mananci atat cat sa iti treaca foamea.
O zi frumoasa sa aihappy

| MoshEne a răspuns:

Pai cam asa-i... conteaza si ce mananci, dar intr-un procent mult mai mic