Întrebare recomandată | lacramioara123 a întrebat:

Vreau si eu informatii despre un restaurant japonez unde pot manca Ramen din Constanta. Funda

17 răspunsuri:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Aww si eu vreau love struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.urbanfever.ro/....../index.php
Uite adresa în Constanța: Bulevardul Tomis, nr. 117, nr. tel.: 0241/666.444
Poftă bună!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După câte ştiu eu, în Constanţa NU este decât un SINGUR restaurant japonez - Tokyo Rikiya - vezi linkul :
https://ro-ro.facebook.com/TokyoRikiya

Iar acesta NU are Ramen în Meniu - vezi linkul :
http://tokyo-rikiya.ro/

Toate cele bune.

| sparkofdiamond a răspuns (pentru LiviuAlexoiu):

Si eu si eu puppy dog eyes

| SeptimusHeap a răspuns:

Ramen? fan naruto?

| lacramioara123 explică (pentru SeptimusHeap):

Da.
O prietena care si ea e fan a venit in vizita in localitate si vroia sa manance ramen.

| AlexeHellsing a răspuns:

Eu am mai mâncat mâncăruri japoneze la Tokyo Rikiya. Nu cred că mai există alt restaurant de acest fel în Constanța. Poftă Mare!

| dayaprincess a răspuns:

Gasesti pe bulevardul tomis nr 117

| 0x11111051 a răspuns:

Iara inca un azabocinii o vazut cum Naruto maninca macaroane cu oua si cu salam si crede ca asa ceva numai in restaurante japoneji vad...

| ultasu a răspuns:

Http://www.urbanfever.ro/....../index.php eu pe acesta il stiu si iti garantez ca e foarte buna mancarea de acolo

| lacramioara123 explică (pentru 0x11111051):

1. Sunt spaghete
2. Nu e salam. E carne de pui/porc/vita. Daca ar fi fost salam n-as fi mancat.
3. Ramen... E un nume JAPONEZ deci e mancare JAPONEZA.
4. N-ai nimic bun de zis, atunci nu zii.
5. Gusturile nu se discuta.
6. Ma enerveaza la culmea ca ma privesti de sus. Ei afla ceva nimeni nu e perfect. Inafara de Dumnezeu. Asa ca nu te mai crede tu buricul pamantului ca nu esti. Deci shut up si stai in banca ta. Ciocu mic si joc de glezne. Nu ma enerva!

| 0x11111051 a răspuns (pentru lacramioara123):

1-5) Nu ma intereseaza.
6) Eu nu privesc pe nimeni ne sus. Tu sa iti inchizi gura. Si pe mine ma saturi tu si cu americanizmele tale. Nubilor > in padure ducetiva. Acolo va este locul si casa.

| 0x11111051 a răspuns (pentru lacramioara123):

1-5) Nu ma intereseaza.
6) Eu nu privesc pe nimeni ne sus. Tu sa iti inchizi gura. Si pe mine ma saturi tu si cu americanizmele tale. Nubilor > in padure ducetiva. Acolo va este locul si casa.

| lacramioara123 explică (pentru 0x11111051):

Du-te-n lumea ta schizofrenicule.

| 0x11111051 a răspuns (pentru lacramioara123):

Arata drumul. Daca il stii, inseamna ca ai fost, si de multe ori!

| 0x11111051 a răspuns (pentru lacramioara123):

Arata drumul. Daca il stii, inseamna ca ai fost, si de multe ori!