| MadalinaAlexandra a întrebat:

Vreau si eu sa fac ceva dulce de mancare, si nu stiu ce.ce propuneti? Ceva din lapte, ou, faina ceva de genul...

P.S. nu vreau prajitura din aceea in cana!

9 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Orez cu lapte, crema de zahar ars, chec.

| reihiuke a răspuns:

Clatiteeeee

| didiDia a răspuns:

Clatite

| Spitz10 a răspuns:

Eo zic ca ar fi bun un crems cu amdion si zahar pudra peste...nici nu costa mult si faci o gramada...Reteta o gasesti pe net

| bumtzbumtz a răspuns:

Ce zici, stii sa faci clatite?

| alexanonimu a răspuns:

Negreasahee hee

| LaurC a răspuns:

Eu aș face gogoși sau pancakes. thinking

| TurboBoost a răspuns:

Negresa cu nuci.Este foarte buna si se poate savura insiropata cu compot.
Iti atasez un link pentru reteta si mod de preparare http://www.teoskitchen.ro/2010/12/negresa-cu-nuci.html

| HelpppY0u a răspuns:

Cauta pe net o reteta de biscuiti cu fulgi de ciocolata daca vrei, sau briose happy