| astro5 a întrebat:

Ziceti-mi si mie mancaruri care se pot manca la pranz?

Răspuns Câştigător
| dribbler84 a răspuns:

Eu am comandandat o pizza, ca aveam chef, merge cu o cola recewinking e o idee

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu de felul meu, uneori sînt cam pe dos. Dacă milioane de oameni mănîncă cereale şi mustli şi carbon hidrataţi şi chestii de astea, la micul dejun, mie îmi plac la pranz. Poti incerca si tu.De asemenea niste fructe sunt super bine venite, cu o varietate de vitamine iti dau energie pentru intreaga zi.Desigur eu as papa o supa de pui dar nu mereu pot face asta.

| Lala20 a răspuns:

McDonald's tongue
Serios acum depinde cat de bun esti la gatit. Poti incerca sa faaci snitzele de porc/pui sau gratar de piept de pui ca astea se fac cel mai usor-pana si un copil de 12 ani se descurca. Cartofi naturi/piure/prajiti. Salata tzatzici, greceasca, de rosii cu ceapa.
Funda?