| Ofiintă a întrebat:

A comandat cineva de la bon prix?
daca da atunci marimea pe care il trimit corespunde cu a ta?
Eu cred ca modelele sunt frumoase dar materialul ieftin?(la rochii de seara)
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Izza_4461 a răspuns:

Eu una cred ca bonprix e cel mai bun site de imbracaminte si crede-ma ca am incercat multe. Cat despre material... daca spune ca are 100%bumbac e clar ca e bun. Ador rochitele acelea oficce si cele elegante :D Viitoarea mea achizitie o sa fie http://www.bonprixro.eu/ro/offer.htm?pr=60072&reko=o Abia astept sa o probez:D Bonprix are cele mai mici preturi dintre toate siturile existente. Cat despre marime...trebuie comandata cu vreo 3-4 numere mai mici. De examplu eu port 36 dar imi comand 32-34.;)

4 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Pai comanda nu-ti este adusa la usa. Te uiti si tu in cutia postala si acolo gasesti mandatul cu care de duci la sediul postal de care apartiwinking

| Ofiintă explică:

Da dar nu crezi ca este greu sa-ti comanzi marimea

| aida009 a răspuns:

Eu am comandat de la bon prix si comanda nu mi-a mai fost adusa

| AlinaInk a răspuns:

Da sunt frumoase, dar gasesti si pe alte site-uri rochii mai trendy, de exemplu pe http://i-fashion.ro/