| revelionn a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul acesta vreo bluza? http://bittersweetstore.bigcartel.com/. Daca da sa imi zica cineva cum a procedat! Funda

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

De ce vrei neaparat de acolo? e foarte complicat sa dai comanda, dureaza 1-2 luni pana ajunge si trebuie sa iei coletul de la posta vamala a judetului de care apartii, plata se face prin paypal sau transfer bancar si pretul mi se pare exagerat de mare mai ales ca nu sunt de cine stie ce calitate. Poti gasi o muuuultime de lucruri frumoase si pe site-urile romanesti si cu banii pe care ii dadeai pe o bluza de pe site-ul ala poti sa-ti iei mai multe si mai frumoase din alta parte...
Nu am comandat de acolo si nici nu cred ca a comandat cineva din Romania dar am comandat de pe alte site uri straine de tip wholesale ca acesta si pozele sunt departe de adevar...calitate nu prea buna si foarte mult timp de asteptat.