| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe siteul www.haine-ceasuri.ro ? Vreau sa aud pareri ,sunt cam sceptica

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Da am comandat si sunt foarte multumita

| Jason80 a răspuns:

Toate produsele de pe siteu ala sunt replici happy am vrut si eu sa cumpar dar cand am sunat si am intrebat daca sunt originile mi-au spus ca sunt replici clasa A..si nu am cumparat..nu se merita

| claudiusem a răspuns:

Cei de la www.shopping-time.ro au ceasuri originale la preturi foarte bune!

| Zita_Fenesan_1968 a răspuns:

Cum pot sa intru pe site-ul lor sa vad produsele? sau un nr de tel daca stie careva