| SuperSale a întrebat:

A cumpara cineva parfumuri de la Aoro.ro? As vrea sa stiu daca parfumurile chiar isi merita banii.

4 răspunsuri:
| jarulitza a răspuns:

Da, am cumparat eu 2 si raman la site-ul lor happy sunt de f buna calitate si ieftine, chiar au cele mai mici preturi d p piata.In plus la fiecare comanda transportul e gratuit in Bucuresti si primesti o mostra de parfum la alegere happy cumpara cu incredere.

| bruηette a răspuns:

A cumparat o prietena de familie si a fost ok. Acum doar de la ei isi ia parfumuri. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca sunt contrariata de ce scrie lumea pe Internet. Am cumparat de la Aoro un Omnia Crystalline de 25ml pentru ca era ieftin si am zis sa nu fiu pacalita. A ajuns intact, asa cum speram. Ulterior am cumparat un alt parfum pe care il folosesc de cativa ani buni si pe care nu l-am luat niciodata din Romania, doar din strainatate: J'adore de la Dior. Am fost din nou multumita. Parerea mea pana acum este ca oamenii astia sunt normali. Daca normalitatea nu este ceva surprinzator, ma intreb oare ce este cu atatea comentarii negative despre Aoro? Toti cei care nu au cumparat spun ca sunt falsuri pentru ca sunt ieftine... eu am cumparat de doua ori si sunt multumita. Ceva este aiurea...