| Sergiu22044 a întrebat:

A cumparat cineva vreo data telefoane de pe Aliexpress, mai exact iPhone? Imi poate spune cineva daca sunt originale si daca sunt bune? Se merita? Mersi

4 răspunsuri:
| GrigoreCostinel a răspuns:

Depinde de la ce cumparator iei. Sa fi atent. Daca vinzatorul nu are stele sau comenzi nu fi tu primul.Nu te lasa influentat de pret. Da, merita

| xerxes1 a răspuns:

Foarte originale.Si cei de la Apple mai cumpara de la ei cand nu mai au pe stoc.

Abh
| Abh a răspuns:

Sa fie un vanzator cu vechime, si ar trebui sa fie ok. Citeste bine descrierea si feedbackul.

Retine ca la ridicarea telefonului de la Posta Vamala vei mai plati TVA si taxe vamale.

| Dary1Alien a răspuns:

De iPhone nu stiu, in schimb am comandat un telefon, mai exact Leagoo M8. Il am din octiombrie si nu am probleme cu el, e chiar ok.
Ar fi bine sa nu alegi sa-l cumperi pe cel mai ieftin (fiindca sunt mai multi vanzatori care au acelasi produs), ci cel cu feedback mai bun.