| Afagdsba a întrebat:

A luat cineva haine/adidasi/orice de pe SportsDirect?
E un site bun?

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Da, este un site foarte bun. Sund detinatorii brand-urilor Karrimor, Dunlop, Slazenger si altele.
Numai sa ai grija la marimi, nu toate marcile au aceleasi standarde la marime.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Eu personal nu mi-am cumparat nimic dar am colegi de birou care sunt clienti fideli. Toata smecheria e sa faci comenzi mai mari ca sa ieftinesti transportul si sa vanezi produsele la reduceri/promotii ca atunci sunt mult mai ieftine. Calitativ e marfa buna, n-au avut niciodata probleme. Atentie doar la tabelele de marimi.

| jefrisfor3ver a răspuns:

Da mi-am luat Nike SB si mi-a ajuns coletul in 3 zile

| antonlaurentiu a răspuns:

Da, eu mi-am luat, este un site ok!

| Ioana_Laura_1997 a răspuns:

Da! E un site foarte bun

| Cristinescu_Georgian_1980 a răspuns:

Da. Dar mie mi-au venit dupa 2 săptămâni...