| anonim_4396 a întrebat:

Aaaaajjjuuutttoorrr! Prietenul meu face 18 ani si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau, e paionat de fotbal, nu e passionat de calculator adica jocuri video si chestii din astea. m-am gandit la o petrecere surpriza cu prietenii apropiati, dar nu stiu unde as pitea face. sau un lantisor de argint pus in cutii de la unuk mare la unul micut in care este lantisorul. dau funda celor mai multe idei

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Dar tu citi ani ai?

| EMKing a răspuns:

Salut Monica daca prietenul tau e pasionat de fotball fai cadou o minge, da una din acea originala

| MrLoveLife a răspuns:

Poi daca joaca fotbal, e clar ca ii plac lucrurile sport.Ii poti lua un ceas de ala frumos pentru barbati.O sa-l poarte mereu si cand o sa se uite la el o sa-si aduca aminte de tine...
Poti incerca sa-i faci un lucru personalizat. Ceva cu o poza cand joacahappy nu stiu ceva mai unic dar care el apreciaza mult...

| ClauA17 a răspuns:

Eu i-am facut un album facut de mana cu poze cu noi si pe spate i-am scris mai multe lucruri ce simt pentru el si asa. ai putea sa ii faci asta, sau intr-o cutie de milka inimioara sa ii pui dedesubt niste biletele din foi colorate pe care sa scrii 100 de motive pentru care il iubesti, sau ai putea sa ii iei un parfum care stii ca foloseste sau o minge, si lantisorul e o idee buna ai putea sa pui la el o litera de la numele tau.