| Stef126 a întrebat:

in cateva zile e ziua iubitei mele, si m-am gandit sa-i iau un lantisor de argint, o bratara si o pereche de cercei tot de argint(ii place foarte mult argintul), dar nu stiu cum s-o impachetez, sau cum s-o aranjez, nu as vrea sa i-o dau asa, in punguta de cadou. aveti ceva idei in legatura cu impachetatul? astept si alte idei in legatura cu cadoul( poate are cineva o idee mai buna). Va multumesc! dau funda!

3 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Cauta pe la argintarii sau magazine de-astea, cutiute de cadou. Sau o poti ruga pe vanzatoare sa ti-o impacheteze frumoshee hee. Incearca si pe la magazine universale.

| RoXxy a răspuns:

FAza cu trandafirii e cam... exagerata putin, zic eu.In plus e mai frumos daca pui bijuteriile intr-o cutie frumoasa (asa a facut si prietenul meu), iar daca vrei poti sa ii dai si buchetul de trandafiri.
Eu zic totusi sa nu ii dai atatea odata ca s-ar putea sa ii se urce la cap si sa vrea cadouri in fiecare zilaughing
Succes!

| Stef126 explică:

Eu ma gandeam sa cumpar un buchet de trandafiri si sa le pun printre petale. sa le gaseasca ea.( alte idei de genul asta daca mai aveti) big grin