| anonim_4396 a întrebat:

Aaaajuuutttoorr! Prietenul meu face 18 ani si vreau sa ii fac o petrecere surpriza cu prieteni apropiati. Nu stiu unde as putea sa fac sau ceva detalii. ma puteti ajuta? M-am gandit sa fac la mine acasa, sau e mai bine la vreun restaurant?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Buna,

Mai bine faci la un restaurant sau un bar. Poti sa afli aici cateva idei despre cum sa faci o petrecere de neuitat http://www.surprizewow.com/......-original/

1 răspuns:
| buji10 a răspuns:

Acasa...hmm pai daca e spatiul mic nu are rost fai la un restaorant mai bine parerea mea...