| Dianna_8523 a întrebat:

Acum 2 ani cand am fost in Anglia, Londra mi-am cumparat de la Nike niste adidasi superbi pe care am dat 50 £. M-au tinut pana acum si inca arata ca noi, foarte foarte buni. As dori sa imi mai iau happy dar cum nu pot ajunge in Londra decat la vara sad de pe internet, de pe site-ul lor din Londra pot comanda? Sau acolo e transporta doar in tara? happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din ce am vazut eu ei trimit si in afara dar nu oriunde. Romania nu e una din tarile in care transporta.

Gasesti magazine Nike si in Romania. Nu poti fi la fel de sigur ca sunt produse originale dar sunt magazine serioase si la noi.

| Rezzo a răspuns:

Nu cred ca vei mai gasi acel model, dar exista posibilitatea, nu cumpara marfa de la nike de la noi ca e cam de proasta calitate, una este marfa care se face pentru europa de vest, si una este marfa care se face pentru europa de est (noi ne aflam in cea de est) si crede-ma difera foarte mult calitatea desi preturile sunt tot pe acolo. Eu zic sa astepti pana ajungi in Londra, sau pune pe cineva sa-ti cumpere, sau pana atunci cumpara-ti niste joarse de prin romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Nike si in Romania... Gasesti in Bucuresti produse originale Nike, Adidas, Puma si tot ce mai vrei. Insa daca te duci in Anglia nu fii sigura ca o sa gasesti din nou acel model.

| unu a răspuns:

Acum 6 ani, cand am fost la piata din orasul meu natal, mi-am cumparat de la o taraba niste adidasi pe care am dat 7 £. M-au tinut pana acum, foarte foarte buni.