| MaraMadalina1888 a întrebat:

Adidașii de pe about you sunt originali?
Aceștia:
https://m.aboutyou.ro/p/nike/pantofi-sport-court-lite-2- 7441439

11 răspunsuri:
| Valorosul69 a răspuns:

Da, sunt originali

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ti ar sta pe tocuri inalte, adidasii sunt sfrumosi dar nu ca pantofii cu toc.

| MaraMadalina1888 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tocurile sunt frumoase doar ca n ma definesc, dacă merg la petreceri pe tocuri le dau jos sau pic pe scări happy

| MaraMadalina1888 explică (pentru Valorosul69):

Si vin in cutia originala?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Am inteles, ce varsta ai? Cu siguranta adidasii sunt comozi si nu vei avea nicio problema cu ei, sanatate multa, in fond o fata poate fi frumoasă si in adidasi nu doar pe tocuri ca frumusetea unei femei nu stă in tocuri poșete inele de aur, acestea sunt accesorii care odata ajunsă acasa si le scoate, frumusetea constă in suflet bun si calitatile ei daca le are bineinteles.

| MaraMadalina1888 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Foarte frumos spus

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Ce varsta ai? Multumesc mult, sanatate multă.

| MaraMadalina1888 explică (pentru CristiDinBucuresti):

15 ani am happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Multi înainte

| Lukasssz a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Ai grija la Cristi! E pedofil bucurestean!

| MaraMadalina1888 explică (pentru Lukasssz):

Am observat ceva ciudat, de aia i am și ignorat intrebarea. Poate e doar disperat