| kleo01 a întrebat:

Aj vrea sa imi recomandati un telefon bun cu touch screen si cu camera de cel putin 3.2,care sa fie si simpatik...ca vreau sa imi iau un alt telefon...deci aveti idei?

Răspuns Câştigător
| victorita_7865 a răspuns:

Apple

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Samsug star. am eu si e fooarte bun. eu cel putin sunt multumita de el si corespunde cerintelor tale

| EUSIATIT a răspuns:

LG 990 are camera de 5

| ßiαηċα a răspuns:

Samsung S5230winking

| amy3semj1405 a răspuns:

Eu am un samsung M880 Pixon si mi se pare un telefon foarte bun. Cu mesajele m-am acomodat dupa ce am scris un mesaj, doar trebuie sa ai grija sa nu apesi pe alta tasta pentru ca sunt f apropiate( eu folosesc tastatura ca a Wi-Fi, dar si asa nu folosesc netul. Un telefon mai bun cu touc ar fi samsung corby, samsung star, samsung blended ( cred ca asa se numeste)-mai ieftine. in rest ar mai fi nokia 5800 touch, Omnia II, Samsung M8910(asta are camera de 12 mp dar si un pret de 20 de miloane). Intra pe www.gsmarena.com si o sa ai mai multe detalii despre mai multe telefoane.