| Natalia89 a întrebat:

Aliexpress. Stie cineva cum se folosesc cupoanele acelea si monedele pe care le castig zilnic?
Am strâns multe monede si nu stiu cum sa le folosesc.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te referi la monezile TPU, intrii in meniul "Magazin Premii", acolo poti vedea cati monezi ai, iar dand click pe numar ajungi la lista cu valabilitatea monezilor (180 zile dupa primirea fiecaruia).
Tot la "Magazin Premii" gasesti si obiectele ce poti comanda, respectiv pretul lor in monede TPU. Alegi un obiect pentru care itiajung "banii" TPU, dai click si faci comanda, completand formularul care apare.
La adresa inscrisa in formular se va trimite produsul in mijlocul lunii urmatoare.
Vei primi confirmarea comenzii la adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat pe TPU (cel din profilul tau).

Nu uita sa lasi numarul tau de telefon pentru contact!